Dünya’ nın önde gelen tekerlekli paten markalarından olan Rollerblade, Seba, Powerslide, USD Agresif Paten, Flying Eagle, Rio Roller, Roces, Crazy Quad Paten, Micro Urban Paten ve daha bir çok tekerlekli paten çeşitlerini paten mağazamızda bulabilirsiniz.
Artistik buz pateni markalarının öncülerinden olan Jackson Figür Patenleri, Edea Figür Patenleri, Risport Figür Patenleri ve birbirinden farklı buz pateni modelleri ile paten severlere hizmet vermekteyiz.
Takım sporları içerisinde Dünyada milyonlarca izleyici kitlesi ve binlerce sporcusu olan buz hokeyi sporunun öncü markalarından olan Bauer Buz Hokeyi Patenleri ve Ekipmanları, CCM Buz Hokeyi Patenleri ve Modelleri daha birçok buz hokeyi modelleri ve markalarını online satış mağazamız http://www.patenci.com dan inceleyebilir veya siparişleriniz için iletişime geçebilirsiniz. 
Paten mağazamızda bir çok paten markası ve modelini bulabilir, paten ekipmanı, paten aksesuarları, paten yedek parçalarını ve paten tekerleklerini inceleyebilirsiniz. Urban Paten modelleri, USD Agresif Paten Çeşitleri, Seba Paten Modelleri, Rollerblade Paten Modellerimiz tam size göre. Yeni sezon tekerlekli paten modellerimizi http://www.patenci.com internet sitemizden ön sipariş ile satın alabilir veya ürünler ile ilgili detaylı bilgi edinebilirsiniz.