Grand Hyatt İstanbul Otel’in doğayla iç içe muhteşem atmosferinde buz pateni yapmaya ne dersiniz. Haftanın 7 günü 10:00 – 22:00 saatleri arasında açık hava konsepti ile hizmet veren buz pisti tesisimize 3 yaş ve üzeri tüm bireyler kabul edilmektedir.

Sevdikleriniz ile birlikte eğlenceli anılarınızı unutulmaz bir deneyime dönüştürebilirsiniz. Buz pistimizi özel ders ve grup eğitimleri dışında da özgürce kullanabilirsiniz.

Estetik ve gözde sporların başında yer alan buz pateni oldukça keyifli bir spor dalıdır. 3 yaş ve üzeri tüm bireylerin yapabileceği bu spor aynı zamanda vücut dengesini geliştirmek, bacaklarınızı kuvvetlendirmek ve aşırı kalori harcattığından zayıflamak içinde oldukça rağbet görmektedir.

Düzenli olarak yapılan buz pateni antrenmanları, kalp damar dolaşım sisteminin güçlenmesine ve fiziksel dayanıklılığın artmasında oldukça yardımcı olmaktadır.

20 Mayıs tarihine kadar hizmet verecek olan buz pistimiz ( Harbiye – Şişli ) de bulunan Grand Hyatt İstanbul Otel’in arka bahçesinde yer almaktadır.

Bireysel buz pateni özel derslerin yanında grup eğitimlerinin de verildiği tesiste arzu ederseniz serbest seanslardan da ders almadan yararlanabilirsiniz.

İstanbul Buz Sporları Kulübü öğretmenleri, sporcuları ve antrenörleri tarafından verilen buz pateni temel eğitimleri 8 – 12 derste tamamlanmaktadır. Kişinin denge ve kabiliyetine göre değişkenlik gösterebilen eğitimlerimizin gün ve saatlerini kendiniz belirleyebilirsiniz.

Buz pateni eğitimlerimiz ile ilgili detaylı bilgi almak ve rezervasyon yaptırmak için +90 535 783 70 70 destek hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.