Hizmetlerimiz

Anasayfa Hizmetlerimiz Doğal Buz Pisti

Doğal Buz Pisti

Doğal Buz Pisti İmalatı öncesinde gerekli alanın zemininde eğer kot farkı varsa zemin düzeltme işlemi yapılmalıdır. İstenilen ölçülerde doğal buz pisti alanı belirlendikten sonra projelendirme ve yapım sürecine geçilir. Öncelikle doğal buz pisti alanının zemin ısı yalıtımı ve su izolasyon yalıtımları yapılır. Tüm ısı ve su izolasyon yapım ve test işlemleri sonrası kollektör ve zemin serpantin borularının montaj işlemine geçilir.
Gerçek Buz Pisti zemin hazırlıkları bitimi sonrası gerekli basma hatlarının bağlantıları yapılarak sistem devreye alınır ve test çalışmaları başlar, Yapılan bu testlerde Buz Pisti Soğutma Grubunda herhangi bir sorun olup olmadığı, zemin serpantin borularında bir kaçak olup olmadığı vb. işlemler yapılarak tüm altyapı bir kez daha kontrol edilir. Yapılan bu kontroller sonrası buz pisti chiller grubu tam kapasite ile devreye alınarak buz pisti yapımı başlar.

Doğal Buz Pisti Projeleri, Doğal Buz Pisti yatırımlarınız ile ilgili detaylı bilgi almak için http://www.ncsspor.com sitesini ziyaret edebilir veya iletişime geçebilirsiniz.